הסיפור שלנו

קבוצת GlobalNET נוסדה ב-2013  כחברה המספקת פתרונות ללקוחותיה בשני ערוצים: פתרונות השקעה אלטרנטיביים – לרוב למשפחות וללקוחות פרטיים;  ופתרונות פיננסיים ללקוחות מסוגים שונים.

מאז התפתחה החברה והפכה להיות מהקבוצות המובילות בישראל המציעה ללקוחותיה מסלולי השקעה אלטרנטיביים מיטביים, תוך התאמתם לצרכים אישיים ובדגש על פתרונות עם ביטחונות גבוהים המנצחים את משוואת הסיכוי-סיכון המקובלת בשוק. לצורך כך רקמה החברה קשרים הדוקים וארוכי שנים עם בתי ההשקעות הגדולים בעולם, ופתחה בפניהם את השער לישראל.

עולמות ההשקעה שלנו

הפכו את ההון שלכם להשקעה בטוחה

מי שרוצה להוסיף מימד של יציבות לתיק ההשקעות, פוטנציאל תשואה גבוה וגידור סיכונים אמיתי, ימצא את מבוקשו בהשקעות אלטרנטיביות – אפיקי השקעה אטרקטיביים השונים מתיק ההשקעות הממוצע, הכולל בעיקר מניות ואגרות חוב.

אין תמה כי הודות לביצועיהם המשופרים, בשנים האחרונות הולכת וגדלה הפופולריות של מכשירים פיננסיים אלטרנטיביים עולמיים, הכוללים קרנות השקעה בנדל"ן, קרנות אשראי, קרנות השקעה בתשתיות, קרנות השקעה פרטיות ועוד.

גלובל-נט, המובילה בשיווק השקעות אלטרנטיביות ללקוחות פרטיים בישראל, מקפידה לערוך אנליזה עמוקה ומקיפה לכל קרנות ההשקעה על ידי ועדת ההשקעות של הקבוצה, המורכבת ממיטב אנשי המקצוע, לרבות בדיקות נאותות מקיפות – משפטיות וכלכליות.

רוב הקרנות ניתנות לרכישה כנייר ערך דרך חשבון הבנק הפרטי או העסקי של הלקוח כמו גם דרך קרנות ההשתלמות וקופות הגמל שלו (במסלול ניהול אישי – IRA) – מה שמגדיל משמעותית את יכולת המעקב של הלקוח אחר ביצועי הקרנות.

 

לקוחות גלובלנט מנתבים כספים פרטיים נזילים או כספי קופות גמל ו/או קרנות השתלמות באמצעות פלטפורמת ה-IRA.