מי אנחנו

הצוות שלנו: טאלנט בינלאומי, תובנה מקומית.

גלובל נט ישראל נוסדה בשנת 2013 על ידי מר דן דוברי, יו"ר הקבוצה, כחברת בוטיק המספקת פתרונות בשני ערוצים, האחד פתרונות השקעה אלטרנטיביים והשני פתרונות פיננסים ללקוחות מורכבים. 

לאורך חייו, ובמיוחד בזמן שכיהן כיושב ראש איגוד המתכננים הפיננסים בישראל, דן שם לעצמו למטרה למצוא את הפתרון הטוב ביותר בעבור לקוחותיו, פתרונות ברי קיימא עם בטחונות גבוהים המנצחים את משוואת הסיכון-סיכוי המקובלת בשוק. לשם כך, פעל דן ליצירה ולחיזוק מערכות היחסים עם כמה מבתי ההשקעות הגדולים בעולם ופתח בפניהם את השער לישראל וכך למעשה פתח את שערי העולם הפיננסי הגלובלי לתושבי ישראל.

מתודת העבודה של דן מובילה אותנו בקבוצת גלובל נט ישראל, על פיה תכנון פיננסי משפחתי הוא אינו אירוע חד פעמי אלא מסע משותף להגשמת יעדי החיים תוך שימוש במשאבים שצברנו במהלך מסע חיינו בשילוב ידע פיננסי מקצועי וישר שמציעה קבוצת גלובל נט. אנו עובדים מול אנשי מקצוע, סוכנויות ביטוח ופיננסים, מתכננים פיננסיים ובשיתוף מגוון מומחים מהטובים בתעשייה. יחד, אנו מעמיקים באתגרים של אזרחי מדינת ישראל, בהסתכלות על הערכים שמובילים אותנו ובחלומות שלנו ושל שלל לקוחותינו. 

אנו מאמינים שבאמצעות חשיפת לקוחותינו למגוון רחב של קרנות השקעה בינלאומיות במגוון תחומים ופעילויות אנו מסייעים למשפחות לבנות פריסה רחבה וניצול נכון של הנכסים והמשאבים שלהן, ניהול תזרים מזומנים אחראי ומתוחכם המייצר הכנסה פסיבית למשפחה, והכל, תוך מתן דגש לפרופיל הסיכון התואם את היעדים של המשפחה בתנאי השוק הנוכחיים.

דן דוברי, יו"ר הקבוצה ומייסד ארגון המתכננים הפיננסים בישראל זכה להיות אחד מתוך 100 האנשים הכי משפיעים בעולם הפיננסי! פרס הוקרה זה ניתן ע"י "GCIF", ארגון בינלאומי העוסק בעולם ההשקעות. דן זכה להוקרה זה בזכות העשייה שלו בבנייה של מתודות עבודה בתחום הבינלאומי.
דן: "אני מקבל את ההוקרה בזכות אנשים גדולים שפגשתי לאורך הדרך, אשר הביאו לי את ההזדמנות לקבל מהם השראה במהלך הקריירה שלי בארץ ובעולם. אני אמשיך לקדם את תעשיית תכנון הפיננסי במדינת ישראל אשר פועלת יום יום להגשמת חולמות המשפחה".
המשימה שלנו

שומרים והופכים את ההון שלך לטוב ויקר.

קבוצת גלובל נט הוקמה בשנת 2013 ע"י דן דוברי במטרה לשרת אנשי מקצוע ולקוחות בחשיפה לפתרונות השקעה בינלאומיים ולקדם מתודת עבודה אקדמאית בטיפול המשפחה.
בשנת 2019 חברה קבוצת WEלפעילות משותפת עם דן דוברי וב-2020 הפכה להיות שותפה בקבוצת גלובל נט.
עם השנים הפכה גלובל נט לחברת הפצה ובית המיצג קרנות אלטרנטיביות מכל העולם ובתחומים שונים. באמצעות פתרונות פיננסים מתוחכמים וקרנות השקעה אלטרנטיביות הלקוחות של גלובל נט הצליחו להקטין את החשיפה שלהם לתנודתיות בשווקי ההון, להשיג תשואות עודפות ולשנות את רמת הסיכון בתיק השקעות.
השירותים העיקריים שחברת 'גלובל נט' מעניקה לאנשי המקצוע הינה הדרכה ולמידה של פתרונות גלובליים וחשיפה לעשרות פתרונות פיננסים שאינם קורלטיביים לשוק ונבחנו ע"י אנאליסטים במטרה להעניק ללקוחות ולאנשי המקצוע ביטחון ברמת סבירות גבוהה, אמינות ויכולת לעמוד במטרות ובאמצעות כך לעזור למשפחות להגשים יעדי חיים בבטחון ובשקט נפשי.

3.12 (161)_websize_compressed
3.12 (15)_websize_compressed
שירותים נוספים

הפכו את ההון שלכם להשקעה בטוחה

אנו עוזרים לך לצמוח בסביבות המאתגרות ביותר, באמצעות טיפול